😍YENİlLENDİK EN İYİ DATA BİZDE 1000TL ÜZERİ BAKİYE YÜKLEMELERİNİZE + %5 BONUS VERİYORUZ😍

İade Şartları


İade Süresi: Satın alınan sosyal medya hesapları için iade veya değişim süresi, hesabın teslim alındığı tarihten itibaren 12 saat olacaktır. Bu süre içinde herhangi bir sorun yaşarsanız veya hesapta bir sorun fark ederseniz, iade talebinde bulunabilirsiniz.Süre aşıldığı durumlarda telafi veya iade işlemi yapılmaz.


İade Prosedürü: İade talebinizi müşteri hizmetleri e-posta adresimize (örneğin, iade@userciniz.com) göndererek yapabilirsiniz. İade talebinizi yaparken, hesabın satın alındığı tarihi ve sipariş numarasını belirtmeniz gerekmektedir. İade talepleri mümkün olan en kısa sürede işleme alınacak ve 24 saat içinde yanıtlanacaktır.


İade Koşulları: İade işlemleri için belirli koşullar vardır. İade talebiniz aşağıdaki durumlarda kabul edilmez:


Sisteme yüklenen bakiye tarafınızca sebep ne olursa olsun istendiğinde,tarafınıza iade edilmez.Sistemde bakiyenizi kullanabilirsiniz.

Hesabın şifresinin değiştirilmesi veya herhangi bir değişiklik yapılması

Satın alınan hesabın kullanımının başlatılması

Hesabın spam veya istenmeyen mesajlar göndermek veya diğer kullanıcıları rahatsız etmek amacıyla kullanılması

Satın alınan hesap, kullanıcının sorumluluğu dışında zarar gördüğü tespit edilirse.

İade Prosedürü Ücretleri: İade taleplerinde, işlem ücretleri ve banka masrafları dahil olmak üzere hiçbir ek ücret alınmayacaktır.

Lütfen unutmayın ki, Userciniz.com olarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz ve bu nedenle tüm iade taleplerini titizlikle ele alıyoruz. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişime Geç